Vzdělávací programy - Katalog

Akreditované vzdělávací programyNaši lektoři

K zajištění vysoké kvality a odbornosti školených témat spolupracujeme s odborníky na danou problematiku s dlouholetými zkušenostmi. Mezi lektory jsou například zaměstnanci Slezské diakonie, zaměstnanci SCEAV, inspektoři kvality, psychologové, psychiatři, zdravotní sestry, terapeuti aj.Školící prostory

Vzdělávací aktivity pro Vás připravujeme v moderních a variabilních školicích prostorách. Vzdělávací aktivity probíhají v Českém Těšíně a Ostravě. Všechny školicí prostory jsou moderně vybaveny a je zajištěna technická stránka včetně zázemí na občerstvení a odpočinek.


Co vás naučíme


Připravujeme pro Vás vzdělávací programy na základě Vašich individuálních potřeb. Realizujeme akreditovaná školení, interní semináře, odborné konference, kulaté stoly a workshopy.

Nabízíme vzdělávací aktivity pro vedoucí pracovníky, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách, dále nabízíme své služby vzdělávání pro dobrovolníky a pastorační pracovníky.

Z každé vzdělávací aktivity obdrží účastníci osvědčení či potvrzení o účasti, v ceně vzdělávacích aktivit je vždy také drobné občerstvení.

Nabídku vzdělávacích programů naleznete v navazujících odkazech, každý z nabízených školení je možno zrealizovat "na míru" a v prostorách Vašeho zařízení, záleží na individuální domluvě. Harmonogram otevřených kurzů naleznete zde 

Celý katalog vzdělávacích programů ke stažení zde: