Kontakt

Nenašli jste  odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás.


 KOORDINÁTOR VZDĚLÁVACÍCH AKTIVIT

Bc. Vladimíra Kullová


  

Diakonický institut

Na Nivách 259/7, Český Těšín , 737 01

+420 558 764 352

+420 558 764 339

+420 731 196 885


Často kladené dotazy

Jak se přihlásím na kurz?

Na našich stránkách www.diakonickyinstitut.cz v sekci harmonogram kurzů. Tlačítko "přihlaste se a naučte se něco nového" - pokud již jste zaregistrováni, stačí kliknout na vybraný kurz a vyplnit "přihlášení na kurz", pokud nejste zaregistrováni, je potřeba nejdříve vytvořit novou registraci.

Jak se zaregistruji?

Pro vytvoření nové registrace klikněte vpravo nahoře na tlačítko "Registrace" nebo po výběru konkrétního kurzu tlačítko dole " Nemám vytvořen účet, chci se zaregistrovat".

Co když se přihlásím na kurz a nepřijde mi potvrzovací e-mail?

Zkontrolujte po přihlášení na Vašem účtu, zda přihlášení na kurz proběhlo v pořádku, zkontrolujte, zda jste uvedli správnou e-mailovou adresu, pokud je vše v pořádku a e-mail Vám přesto nepřišel, mohlo dojít k chybě systému a volejte prosím na tel. 731 196 885.

Kdy dostaneme osvědčení?

Osvědčení ve většině případů dostanou účastníci v den konání kurzu, případně jsou doručena po kurzu účastníkům. Jeli kurz dodávaný externí organizací, osvědčení jsou vždy dodávána účastníkům v nejbližších dnech po kurzu.

Co když ztratím osvědčení?

Osvědčení Vám bude vystaveno znovu.

Jsou součástí kurzu i studijní materiály?

Ano, studijní materiály obdržíte na začátku kurzu.

Můžu se přihlásit na kurz, i když nejsem zaměstnancem Slezské diakonie?

Ano, nezapomeňte uvést fakturační údaje.

Dostaneme na kurzu občerstvení?

Na kurzu je Vám k dispozici čaj, káva, voda a drobné občerstvení po celou dobu konání kurzu. Oběd není součástí kurzu, ve školících prostorách je k dispozici vybavená kuchyňka, také můžete navštívit nedaleké restaurace s nabídkou denního menu.

Dostanu osvědčení, pokud se nebudu moct účastnit do konce?

Pro vydání osvědčení z akreditovaného kurzu je nutná 100% docházka, a proto není možné vydat osvědčení, pokud nebude splněna. Je možné vydat pouze potvrzení o účasti na školící akci, dle skutečného počtu absolvovaných hodin - nikoliv akreditovaného vzdělávání.

Jaký je rozdíl mezi akreditovaným a interním kurzem?

Akreditovaný kurz je akreditovaným vzdělávacím programem MPSV a jeho výstupem je osvědčení o akreditovaném vzdělávání. Interní kurz je vzdělávacím programem, který není akreditován, ale vychází z vědomostí a zkušeností daného lektora, výstupem je osvědčení o účasti na kurzu.

Je možné udělat Váš kurz v naší organizaci?

Ano, zajišťujeme také kurzy na klíč.

V případě, že jsem náhradník, jak se dozvím, že se uvolnilo na kurzu místo?

Pokud se pro Vás uvolní místo na kurzu, kde jste přihlášen jako náhradník, budete informováni prostřednictvím Vámi uvedeného e-mailu v registraci.